Telefon Bluboo Maya se objeví v předprodeji za pár dnů, konkrétně 18. června/júna. Jeho cena bude vskutku lidová, bratru, 69,99 dolarů.

Nicméně začátkem července/júla se už bude Maya prodávat za cenu oficiální, která by měla činit 99,99 dolarů. Proč tedy nevyužít slevy, a to zvlášť tehdy, kdy společnost připravila akci „snap up“, ve které je 50 kousku Bluboo Maya za bláznivou cenu 9,99 dolarů. Vše o akci najdete zde.

Abychom je neteoretizovali, tak společnost Bluboo dokonce natočila video, ve kterém Maya dostal zabrat. Pravda, displej je chráněn speciální ochrannou folií.

Vzali na něj kladivo a zalamovací nůž. Samozřejmě, že nemůžeme očekávat nějaké extra drsné zacházení. Tester zlehka poklepává kladivem po displeji a stejný příběh se opakuje i s nožem. To mě osobně docela pobavilo, protože v první chvíli se mi zdálo, že displej nevydržel, ale … inu, podívejte se sami.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.