O telefonu UMi Super víme snad už vše, ale přesto neuškodí, když si ho ještě jednou proklepneme. Tedy ne my, ale společnost UMi, která natočila video o Super snímači otisků prstů a jeho rychlost se nebojí srovnávat s telefony iPhone 6s a Meizu Note 3.

Samozřejmě je jasné, že nebudou sami proti sobě, takže UMi Super z boje vychází jako vítěz. Nejen že jeho zadní skener otisků reaguje rychleji než snímače konkurenčních přístrojů, ale je také schopen lépe komunikovat s UI.

Společnost UMi navíc tvrdí, že snímač otisků u jejich Super je schopen reakce v řádu 0,1 sekundy. Ano, je to možné, ale určitě také záleží na tom, jak je odladěný systém a optimalizovaný software.

UMi_2

V souvislosti s výše uvedeným společnost UMi dodává, že nejnovější verze firmwaru s označením V3.01_20160614, která by měla optimalizovat snímač otisků dorazí via OTA do týdne. Stále platí, že UMi Super můžete zakoupit zde. V případě, že jej chcete pořídit levněji o 70 dolarů, můžete se registrovat zde.

A rozhodně se podívejme na video, ve které najdeme srovnání skeneru otisků prstů UMi Super, iPhone 6s a Meizu Note 3.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.