Sportovní hodinky Zeblaze Blitz se patrně chystají v nejbližší době ukázat světu, protože nám v redakční poště přistála další zpráva o jejich parametrech a dokonce pro vás máme i jedno video, které Blitz odhalí v celé jejich kráse. Než se však dostaneme k videu, shrňme si, co zatím o chytrých hodinkách Zeblaze Blitz víme a přidejme další info.

Takže, víme, že řemínek hodinek Blitz je vyroben z hypoalergeního „dvakrát vstřikovaného“ materiálu, tělo s puncem sportovního designu je pak vyrobeno z nerezové oceli za studena kované a k dalším použitým materiálům patří pevný polykarbonát. Displej hodinek tvoří jednoduchý 360° kruh, který je schopen plného zobrazení, přičemž jeho poměr k tělu hodinek je 93,6%. Rozlišení je 360 x 360 pixelů při úhlopříčce 1,33 palce.

Zeblaze Blitz budou osazeny čtyř jádrovým procesorem MT6580 s taktem 1,3 GHz a o grafiku se zde postará GPU Mali-400. Co se pamětí týče, vnitřní bude mít kapacitu 512 MB a ta uživatelská pak 4 GB. Hodinky budou osazeny originálním snímačem tepové frekvence, který pochází z dílen společnosti Samsung a má údajně minimální chybovost při měření tepu. Statické odchylky tak činí +/- 3BPM a dynamické +/- 5BPM. Díky tomu lze získat velmi přesný záznam tepů jak v klidu, tak i při sportovním výkonu.

Díky zabudované GPS budou Zeblaze Blitz daleko přesněji zaznamenávat údaje o vaší fyzické aktivitě a pomohou vám s lepší orientací při sportu v terénu. Smartwatch budou také podporovat 3G/2G sítě, a to samostatně, bez nutnosti spárování s telefonem, díky slotu pro SIM kartu. Nebude chybět ani podpora Wi-Fi. To vše by mělo opět přispět k pohodlnějšímu sportování.

K tomu všemu ještě přidáme údaj o baterii s kapacitou 480 mAh a certifikaci IP67, což znamená, že hodinky by měly být vodotěsné. Dobrou zprávou je také to, že Blitz budou podporovat 30 světových jazyků a Google Play, takže nebude problém stahovat různé aplikace.

Nu a teď se pojďme mrknout na video a na to, jak Zeblaze Blitz vypadají a fungují v reálu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.