Společnost Cubot se svými aktivitami a rozšiřováním portfolia snaží získat nejen přízeň uživatelů chytrých telefonů, ale také zabodovat mezi etablovanými čínskými značkami. Na svém kontě mají několik telefonů, které mají poměrně slušný ohlas a my se dnes zaměříme na jeden z nich, Cubot Rainbow, který dostal certifikaci GSM (Google Mobile Service), podobně jako přístroje společností OPPO, Gionee, Xiaomi a Hisense.

Tato certifikace by měla koncovému uživateli zaručit kompatibilitu se všemi Google produkty, stejně tak certifikace zaručuje výrobci podporu společnosti Google a přímou spolupráci s vývojářským Google týmem. Telefon Cubot Rainbow je aktuálně v prodeji na Tinydeal s cenovkou 89,99 dolarů.

Pokud byste o telefonu uvažovali a nechcete kupovat zajíce v pytli, bleskem si proletíme jeho parametry. „Duha“ má 5 palcový displej s HD rozlišením, procesorem je čtyř jádrový MT6580A s taktem 1,3 GHz, ten doplní pouhý 1 GB RAM paměti a 16 GB ROM, tu však bude možno rozšířit o 32 GB. Na pozici zadní kamery najdeme snímač s rozlišením 13 MPix a vpředu pak 5 MPix. Operačním systémem je Android 6.0.

Veškeré podrobnosti o Cubot Rainbow naleznete zde a na stejném místě si jej můžete taky koupit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.