Jak jistě víte, český fotbalový tým se probojoval na Euro 2016, které se koná ve Francii a včera oficiálně započalo. V tuto chvíli je šampionát teprve na začátku a my vám poradíme, jak mít všechny novinky stále při ruce.

UEFA EURO 2016 Official app

Oficiální aplikace k fotbalovému šampionátu, ve které najdete novinky, soupisky, videa a mnoho dalšího. Po instalaci si zvolíte svůj tým a budete o něm dostávat čerstvé zprávy. Aplikace je sice v angličtině, ale to by v tomto případě neměl být až tak velký problém.

UEFA EURO 2020 Offiziell
UEFA EURO 2020 Offiziell
Developer: UEFA
Price: Free

Česká Repre

Aplikace od T-Mobilu je volně ke stažení v češtině. Kromě aktuálních výsledků se zde dozvíme informace o stadionech, o Francii a nechybí ani textové online přenosy. Každý den budou zveřejňovány informace z českého tábora, rozhovory a mnoho dalšího.

?eská Repre
?eská Repre

Přidám ještě jeden tip, jenž se sice netýká mobilních zařízení, ale sám tuto vychytávku používám. ČT si opět připravila pro majitele Smart TV s Hbb tunerem aplikaci pro televizory s podporou hybridního vysílání. Do menu vstoupíte stiskem červeného tlačítka na ovladači. Více o HbbTV naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.