Po vydání populární vlajkové lodě, smartphonu ZOPO Speed 8, se nás snažila společnost ZOPO navnadit na další novinky. Nicméně pak to vypadalo jakoby byla ZOPO plně zaneprázdněna novým modelem Speed 8. Zdálo se, že v blízké době nic nového neuvidíme ani neuslyšíme. Avšak právě teď přichází s informací, že v následujících 30 dnech můžeme očekávat ne jeden nový model, ale rovnou tři. Tyto chytré telefony se vzhledem k rozpočtu budou pohybovat v nižší a střední třídě, hlavně proto, že model Speed 8 se bude pravděpodobně ještě několik měsíců držet na vrcholu jako top model společnosti.

Všechny tři modely budou prezentovat mládí firmy a rozšíří řadu nazvanou Color. Jejich jednotlivé názvy budou: Color C3, Color F2 a Color F5. Konkrétní specifikace ZOPO zatím tají. Ale přece jenom nějaké náznaky tady jsou. Společnost ZOPO sdělila, že tyto telefony budou mít jedny z nejlepších prémiových funkcí, které byste očekávali od chytrých telefonů v roce 2016. Co si za tímto výrokem představit?  Níže citujeme oficiální sdělení.

„Trojice zařízení v nízké až střední třídě bude obsahovat mnohé z nejlepších prémiových funkcí, které se dají očekávat od chytrých telefonů v roce 2016 – baterie s dobrou kapacitou, snímače otisků prstů, HD displeje, důmyslné konstrukce s kovovými prvky, dobré kamery a jiné standardní funkce. K tomu všemu bude mít extrémně konkurence schopné ceny. „.

Brzy se jistě dozvíme více o těchto nových třech telefonech. Mezitím nás společnost ZOPO informuje, že chytrý telefon ZOPO Speed 8 byl v momentě vyprodán a všichni zákazníci, kteří si přístroj objednali ho již obdrželi. Super! Ajé dodatek: „nebo jej dostanou co nevidět“ (to je asi národní sport slibovat a nedodat). Společnost také přislíbila v blízké době aktualizace pro svou vlajkovou loď, aneb slibem nezarmoutíš.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.