Společnost Doogee nás v rámci svého chystaného luxusního telefonu T3 pěkně natahuje. Podle původních zpráv se měl objevit v půlce dubna/apríla a jak všichni víme, nestalo se tak.

Pár dalších měsíců se o něm příliš nemluvilo, což se naopak změnilo během několika uplynulých dnů a společnost, sice postupně, ale přece jen vypouští nějaké ty bližší informace.

Víme tedy, že design by měl být poměrně atypický a luxusní. V tomto směru však lze namítnout, že možná inspirace byla hledána a nalezena u přístrojů společnosti Vertu. Ať tak či tak, potkáme se zde s pravou kůží na zadním krytu. Nebudou chybět kovové prvky ze slitiny titanu a sekundární displej na horní hraně. U Doogee T3 je také kladen velký důraz na bezpečnost, takže zde najdeme několik ochranných složek, jako je například DG Security.

Dnes se dovídáme podrobnosti o hlavním fotoaparátu T3. Ten by měl být 13 MPix se snímačem SONY IMX230, PDAF a clonovým číslem f/2.2. Rychlost doostření by měla být 0,17s. To vše dohromady by mohlo být příslibem slušných foto výstupů.

Přední kamera nikterak nezaostává, protože dostala do vínku 8 MPix rozlišení, 88 stupňový úhel záběru a nebudou chybět ani režimy jako je krása tváře, zachycení úsměvu, hlasitá závěrka, V-gesto a Smart Key.

DG_03

Společnost Doogee také natočila videa, ve kterých přibližuje některé parametry svého T3, takže pojďme mrknout na pohyblivé obrázky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.