Společnost No.1 je především proslulá produkcí smartwatch, které seká jako Baťa cvičky. Jejich posledním počinem jsou chytré hodinky s označením D6.

Ty aktuálně nalezneme zalistovány u mnoha prodejců a jejich cena cirkuluje kolem 90 dolarů, ale nutno dodat, že tato částka je průměrem, protože některé e-shopy hodinky nabízejí i dráž.

Dobrou zprávou pro ty, kteří by snad uvažovali o jejich koupi může být to, že společnost No.1 chystá na 6. a 7. června/júna velkou slevovou akci a slibuje slevy až 50%.

Abychom nekupovali zajíce v pytli, pojďme si zrekapitulovat parametry D6. Kromě toho, že operačním systémem hodinek je Android 5.1, který by měl být v dohledné době aktualizován na Android 6.0, tu najdeme vysloveně ostře řezaný obdélníkový 1,63 palcový ciferník s rozlišením 320 x 320, procesor MT6580, 1 GB RAM, 8 GB ROM a baterii s kapacitou 450 mAh. Nechybí samozřejmě všechny běžné funkce.

d6 time list

No.1 D6 tedy můžete 6. a 7. červnaújúna koupit se slevou, a to například zde, zde, tady, tu i onde. Tato slevová akce je však limitována počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.