V našem posledním článku, který se týkal Bluboo Maya a jeho hlavního fotoaparátu, jsme se zmínili také o tom, že zde najdeme i speciální aplikaci, šitou přímo na míru tomuto přístroji. Dnes tu máme podrobnosti o ní a přestavíme si ji trochu detailněji.

Aplikace nese název Beautysnap a měla by nabídnout selfie příznivcům nové možnosti úpravy fotek. Samozřejmě v nastavení aplikace nebudou chybět taková ta udělátka pro zkrášlení tváře, pokožky a identifikace věku, ale vše by údajně mělo být inovováno a úpravy by měly působit daleko přirozenějším dojmem. Mrkněme tedy na jednotlivé funkce aplikace Beautysnap.

Režim samospouště asi není třeba nijak zvlášť rozebírat. Režim V-gesto by měl fungovat podobně jako samospoušť jen s tím rozdílem, že po zadání gesta, začne kamera fotit.

Také režim Úsměv je nám dobře známý. Zde snímač zaregistruje vaše smějící se ústa, zafixuje je a doostři na ně. Režim Funny Mode by měl analyzovat váš věk a to, zda jste muž či žena a na základě tohoto uzpůsobit fotografii. Režim Various Post Facial Beauty vám nabídne možnosti dalších úprav, pokud stále nejste spokojeni se svou fotkou. Můžete si z nabídky vybrat jinou tvář, oči, make-up a podobné radosti.

Režim Celebrity funguje podobně jako Various Post Facial Beauty, jen s tím rozdílem, že svou tvář můžete přizpůsobit obličeji vámi vybrané celebrity. Jako další tu máme režim Fun in dress-up, kde si z široké palety módních doplňků, jako jsou například náušnice nebo sponky do vlasů, můžete vybrat a doladit svůj „look“.

Je toho prostě spousta, co v aplikaci Beautysnap najdete a pokud by vám i to bylo málo, stačí se připojit k internetu a stáhnout si například další možnosti do tématu make-up. Věřím, že selfie maniaci budou z této appky úplně paf, ale, ruku na srdce, není to tak trochu zbytečné?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.