Přestože jsme o smartwatch Zeblaze Blitz již pár řádků napsali, neměli jsme po ruce soupis konkrétních parametrů, takže první článek o nich se nesl spíše ve spekulativní rovině. Dnes vše napravíme, protože nám do redakční pošty dorazilo info, ve kterém už nějaké ty konkrétní údaje najdeme.

Řemínek hodinek Blitz je vyroben z hypoalergeního „dvakrát vstřikovaného“ materiálu, tělo s puncem sportovního designu je pak vyrobeno z nerezové oceli za studena kované a k dalším použitým materiálům patří pevný polykarbonát.

Displej hodinek tvoří jednoduchý 360° kruh, který je schopen plného zobrazení, přičemž jeho poměr k tělu hodinek je 93,6%. Rozlišení je 360 x 360 pixelů při úhlopříčce 1,33 palce.

Blitz 2

Zeblaze Blitz budou osazeny čtyř jádrovým procesorem MT6580 s taktem 1,3 GHz a o grafiku se zde postará GPU Mali-400. Co se pamětí týče, vnitřní bude mít kapacitu 512 MB a ta uživatelská pak 4 GB.

Blitz 3

Podle těchto údajů by se nám na obzoru mohl rýsovat docela povedený chronometr, ale počkáme na další zprávu, která by snad mohla přinést info o funkcích hodinek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.