Hodnocení recenzenta

Jeden z nejhezčích mobilů od Xiaomi, který zaujme zejména ty, kteří nechtějí pádlo a nepotřebují mít za každou cenu v ruce TOP model. Jeho cena v poměru k výkonu ho předurčuje k úspěchu, i když mu chybí podpora LTE 800 a 900.

9

Na začátku roku byl v Barceloně veletrh, který přinesl mnoho novinek. Jednou s nich byl i mobil s označením Mi4s, který uvedla společnost Xiaomi. Nám se tento telefon podařilo získat k přezkoumání. Na recenzi nám jej poskytl známý tuzemský prodejce Xiaomimobile.cz, kde by měl startovat na ceně 7599 Kč. Jediné, co je negativem je to, že mu chybí podpora LTE 800 a 900.

Musíte však počítat s tím, že jeho dostupnost je zatím hodně omezená (je to ještě novinka), Xiaomi Mi4s se bude prodávat ve 4 barevných variantách, a to zlaté, kterou máme na test, bílé, růžové a černé. Naše „staro-žlutá“ verze se mi hodně líbí, a to nejen mně. I manželka, po jeho vybalení z krabice škemrala o to, abych jí telefon koupil. Přístroj s obvodovým rámem ve stylu iPhonu a zadním sklem jako od Sony se vám určitě bude líbit.

A tady je už slíbená video recenze a věřím, že vás zaujme nejen nový styl unboxingu na začátku.

GIZchina Youtube banner