Společnost Bluboo nás pilně zásobuje informacemi o svém nadcházejícím modelu Bluboo Maya. Takže dnes tu máme další várku a můžeme se tedy dozvědět, že Maya poběží na Android 6.0, což je poměrně zajímavé.

Padla dokonce i zmínka o tom, že by díky tomuto operačnímu systému mohlo dojít až k 20% úspoře energie, než jakou využívají podobné telefony. Jaký způsobem toho však chtějí dosáhnout? To tedy opravdu těžko říci.

Každopádně si nyní můžeme zrekapitulovat vše, co zatím o Bluboo Maya víme. Displej by měl mít úhlopříčku 5,5 palce, procesorem bude čtyř jádrový MT6580A s taktem 1,3 GHz, který doplní 2 GB ROM a 16 GB RAM. Hlavní fotoaparát bude mít rozlišení 13 MPix a přední kamera pak 8 MPix. Proslýchá se také cosi o použití snímače od Sony.

V závěru snad jen dodáme, že z výše uvedeného snímku bychom mohli tipovat kovové rámečky. Každopádně si však počkáme na potvrzení tohoto údaje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.