Společnost Asus se chystá v průběhu dnešního dne představit tři telefony z modelové řady ZenFone 3. Konkrétně by mělo jít o tyto přístroje, Asus ZenFone 3, Asus ZenFone 3 Deluxe a Asus ZenFone 3 Max, případně Ultra.

Ještě dřív než se tak stane se však objevily na twitterovém účtu známého tipaře Rolanda Quandta jejich specifikace. Ty by měly pocházet z jakéhosi údajného interního dokumentu společnosti.

Z tohoto dokumentu lze tedy vyčíst, že ZenFone 3 bude pohánět procesor Snapdragon 625. Displej bude mít úhlopříčku 5,5 palce s FullHD rozlišením. RAM paměť by měla mít kapacitu 3 GB. Hlavní fotoaparát bude 16 MPix, přední kamera pak 8 MPix. Baterie bude mít kapacitu 3000 mAh.

gsmarena_001

ZenFone 3 Deluxe bude osazen procesorem Snapdragon 820 a 5,7 palcovým displejem. RAM paměť bude mít kapacitu obřích 6 GB a hlavní zadní fotoaparát bude 23 MPix.

Poslední z trojice, Asus ZenFone Ultra (Max), se dočká procesoru Snapdragon 625, 4 GB RAM, 4000 mAh baterie a zadní 23 MPix kamery. Neměl by údajně chybět ani snímač otisků prstů. V tomto případě však není zatím zřejmé, zda ZenFone 3 Max a Ultra jsou totožné přístroje, nebo jde o dvě různá zařízení.

Nu a takto nějak by telefony mohly vypadat.

Vzhledem k tomu, že zveřejněný dokument pochází z konce února/februára, je docela dobře možné, že finální specifikace od té doby doznaly změn.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.