Jak společnost UMi slíbila, tak také splnila. Ano, předprodeje jejich žhavé novinky odstartovaly a na několika e-shopech je telefon zalistován s cenovkou 179,99 dolarů. UMi také potvrdila, že více než 55 tisíc zájemců se zaregistrovalo a mohou tak získat 70 dolarový slevový kupón.

Podle všeho je UMi Super aspirantem na titul „zabiják vlajkových lodí“, a to díky svým parametrům, ke kterým patří Mediatek procesor Helio P10, 4 GB RAM a také 32 GB ROM, kterou lze navýšit až na 256 GB.

Potěší i baterie s kapacitou 4000 mAh s rychlým nabíjením, USB typu C, 13 MPix hlavní fotoaparát od Panasonicu a 5,5 palcový Sharp displej. Třešničkou na dortu je pak operační systém Android 6.0, který by měl být v blízké budoucnosti aktualizován na Android N.

Dobrá zpráva je určitě i ta, že společnost UMi hodlá prodloužit registraci slevových kupónů až do 30. června/júna, takže pokud chcete Super o 70 dolarů levnější, máte stále možnost se přihlásit, kupón získat, a to zde. Zde také můžete, pokud již kupón vlastníte, v tzv. „snap presale“ v určitém okamžiku ulovit svůj UMi Super. Tato akce poběží ve dnech 25., 26., 27., a 30. května/mája.

screenshot.15

To však stále není vše, u Coolicool můžete uplatnit výše uvedené kupóny, které vám přinesou taky nějakou tu slevu. Každý z kupónu lze použít pouze jednou a platí známe pravidlo, že kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.