V několika posledních dnech se vyrojilo pár informací o novinkovém „zabijákovi“ vlajkových lodí, OnePlus 3. Posledně námi zveřejněnou informací se stal příspěvek, prezentující set pro Virtuální Realitu od OnePlus. Loop VR headset samozřejmě souvisí s blížícím se představením novinky

Tento set byl vydán v celkovém počtu 30.000 kousků a bleskurychle zmizel z pultů na oficiálním portálu společnosti. Není se čemu divit, díky limitovanému počtu se z této VR sady v budoucnu může stát zajímavý sběratelský kousek. Nemluvě o tom, že již nyní se z něj stává užitečné příslušenství k sledování přímého přenosu z virtuální vesmírné stanice The Loop, kde se dočkáme také prezentace novinkového OnePlus 3.

OnePlus The Loop VR headset

Stále se bavíme o představení, avšak doposud nepadl termín celé události. Tak vězte, že díky neoficiální konverzaci mezi jedním z fanoušků společnosti OnePlus a supportem společnosti padl i termín uvedení. Pokud se tedy vše zakládá na pravdě, tak si zaškrtněte do svých diářů datum 14. června/júna, aby vám nic neuniklo.

OnePLus 3 konverzace

Že se blíží uvedení novinky nasvědčuje i současný výprodej OnePlus. Společnost tak své doposud nabízené telefony zlevnila řádově o několik stovek. Například OnePlus 2 nyní zakoupíte za velmi dobrých 8990 Kč a OnePlus X za 6590 Kč.

OnePlus 3 nová cena

Novinková trojka přijde pravděpodobně ve dvou verzích, a to s nejvýkonnější výbavou, kterou reprezentuje procesor Snapdragon 820, paměti 32/64 GB ROM a 4/6 GB RAM. Displej zůstane věren FullHD (1080p) rozlišení, vzadu pak nalezneme 16 MPx snímač hlavního fotoaparátu a očekává se taktéž návrat NFC podpory.

Internetem již koluje snímek jednoho ze šéfů OnePlus, Pete Laua a jeho selfie, pořízené údajně novinkovým OnePlus 3.

OnePlus 3 selfie

Záhadou zůstává screen, odhalující operační systém pro OnePlus 3, tím je překvapivě Android N. Jde však pravděpodobně o nějaký fake a nebo testovací model. V den uvedení se předpokládá, že telefon poběží na šestkové verzi Androidu Marshmallow ve vlastním kabátě, tedy OxygenOS respektive HydrogenOS.

OnePlus 3 on Androdi N

Zajímavá může být i avizovaná cena přístroje, kdy v případě top verze by měla atakovat hranici 385 dolarů a v případě úspornější verze bychom se měli dočkat velmi příznivé cenovky 310 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.