Ulefone včera vypustila do světa video, ve kterém je vidět, kterak na jejich Paříži běží Android 6.0, což by mohlo naznačit, že na aktualizaci pilně pracují. Pohyblivé obrázky ukazují, že telefon je ovládán myší skrz OTG kabel, protože ovladače obrazovky nejsou ještě zcela finalizovány, nicméně většina funkcí Android Marshmallow je již v Nastavení nainstalována.

Společnost avizovala už na začátku letošního roku, že aktualizaci pro Paris chystají a ta se měla objevit během února/februára nebo března/marca. Všichni víme, jak to nakonec dopadlo. Ulefoní vývojáři se sice omlouvali kudy chodili a tvrdili, že na updatu horečně pracují. Nu, tak snad to konečně vypadá, že bychom se aktualizací mohli dočkat v dohledné době, pokud ovšem nedojde k nějakým komplikacím.

Pojďme se tedy společně podívat na video, abychom si utvořili alespoň rámcový obrázek, jak Marshmallow na Paříži funguje.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.