Nemám rád, když můj rozhovor s manželkou začíná větou: „Musím se ti přiznat, co se dnes stalo.“. To už vím, že to bude něco, co budu muset vyřešit a nebude to levné. Naštěstí se to nestává často a jako správný muž činu si s většinou věcí vím rady (pokud není potřeba dělat obklad koupelny nebo se vrtat v elektroinstalaci). A co se vlastně stalo?

To, co se stane asi každému alespoň jednou za život, když používá dotykový telefon (ti, co mají iPhone si to užijí dost často). Rozbije se vám displej po pádu na zem nebo si na mobil sednete atd. Je to situace, kdy chcete, aby se ten okamžik dal vrátit zpátky a „pavučina“ na předním skle nebyla. Nezbývalo mi nic jiného než sednout a hledat servis, kde dokážou na Huawei G620 vyměnit přední sklo.

DSC06901

Našel jsme firmu iLoveservis, která se zaměřuje na servis a opravy telefonních zařízení, zejména produkty Apple, Samsung, HTC, Sony, Nokia, Huawei a LG. Má pobočky po celé ČR, ze kterých je 7 s expresním servisem a 78 sběrných míst. Tato firma má na skladě většinu dílů na telefony, které jsou uvedeny na jejich webu www.iloveservis.cz. Pokud díl nemají, není problém ho objednat a počkat týden nebo dva až tři u čínských telefonů. Cena výměny se pohybuje v rozmezí 1500 – 3000 Kč (dle náročnosti a modelu). Samozřejmě pak dostanete i záruku.
IMG_20160424_162201
Zavolal jsme na Floru v Praze, kdy se mám stavit a jak to celé pokračovalo se podívejte v krátkém videu, které jsem pro vás natočil i v zákulisí.

GIZchina Youtube banner