O Dinosaurovi ze stáje Cubot jste si u nás už mohli pár článků přečíst. Nyní se pomalu, ale jistě blíží jeho dlouhý předprodej a tak není od věci, abychom si jej trochu připomněli.

Cubot Dinosaur má displej s úhlopříčkou 5,5 palce s HD rozlišením. Procesorem je čtyř jádrový MT6735A s taktem 1,3 GHz, 3 GB RAM a 16 GB ROM. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MPix se clonou f/2.0, přední kamera pak 5 MPix. Baterie má kapacitu 4150 mAh a jako OS je použit Android 6.0 Marshmallow a telefon samotný není žádný tlouštík, i přes větší kapacitu baterie. V pase měří totiž pouhých 8,8 mm.

DSC_0114

Samotný přechod na Android 6.0 se telefonu udál v průběhu jeho vývojového cyklu, původně byl představen s Android 5.1, a to samé se stalo s kapacitou paměti. Ta byla původně na hodnotě 2 GB RAM. Cubot Dinosaur je tedy aktuálně v předprodeji s cenou 119,99 dolarů, o čemž se můžete přesvědčit například zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.