O tom, že společnost UMi chystá do předprodeje svůj poslední novinkový přístroj UMi Super jsme už napsali několik článků. Známe tedy jeho specifikace a víme také, že v těchto dnech na stránkách UMi běží soutěž o 70 dolarové slevové kupóny na koupi tohoto telefonu.

Dostala se k nám však zatím nepodložená zpráva, že UMi pracuje na dalším telefonu z řady Super. Tentokrát by jeho název měl být doplněn přídomkem Edge. Proslýchá se a z titulní fotky je také patrno, že UMi Super Edge by měl mít duální fotoaparát a hovoří se i o 6 GB RAM. Oba tyto atributy se v letošním roce stávají dominantou vlajkových lodí, můžeme se tedy domnívat, že UMi také něco takového chystá. A úplně poslední informací je to, že Super Edge by se měl objevit už s Androidem 7.0 a Super AMOLED bezrámečkovým displejem. Vzhledem k těmto skutečnostem lze předpokládat, že se UMi Super Edge dočkáme až někdy v druhé polovině letošního roku.

Pro ty, kteří nechtějí čekat do podzimu na Super Edge a chtěli by si třeba teď hned pořídit UMi Touch, tu máme slevový kupón Touch2udsd, který lze při koupi UMi Touch uplatnit zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.