Čínská značka Vkworld se chystá představit ještě během května/mája dva nové smartphony s názevem Vkworld T5 a Vkworld T5 SE. Oba tyto modely by se měly pochlubit lepší specifikací než předešlé telefony této společnosti a přitom by měly být cenově velmi dostupné. Vkworld T5 by měl stát kolem 55 dolarů a u modelu T5 SE není cena zatím známa.

Chytrý telefon Vkworld T5 je vybaven standardním 5 palcovým HD displejem s 2.5D zakřiveným sklem. Displej je navíc chráněn Corning Gorilla Glass. Srdcem tohoto modelu je čtyř jádrový procesor MediaTek MT6580 doplněný 2 GB RAM a 16 GB ROM. Hlavní zadní fotoaparát je 8 megapixelový a přední selfie kamera je 5 megapixelová. Informace o kapacitě baterie momentálně nejsou k dispozici. Jak sami vidíte, jde o telefon nižší třídy, ovšem pro běžné telefonování bude jistě stačit.

T5

Co se týká modelu Vkworld T5 SE, všechny funkce tohoto telefonu jsou shodné s Vkworld T5 jen s tím rozdílem, že procesorem je v tomto případě MediaTek MT6735 a telefon je dodáván s připojením 4G a s podporou 5 GHz Wi-Fi. Cena momentálně známa není. Počkejme si tedy na oficiální představení a přesné specifikace obou modelů.

T5SE