Zdá se, že trendem letošního roku by se mohly stát telefony s 6 GB RAM, nebo možná i ty s duálním fotoaparátem na zádech. Jeden takový připravuje i společnost Cubot. Ta v našich krajích sice nepatří k těm nejznámějším, přesto, jak sami tvrdí, se do povědomí evropských zákazníků dostali především díky spolupráci s firmou Cheetah Mobile a jejich společnému produktu CheetahPhone.

Cubot chce i nadále rozšiřovat známost své značky mimo Čínu a proto připravuje svou vlajkovou loď s názvem Cubot S9. Už jen výčet hlavních parametrů naznačuje, že by se mohlo jednat opravdu o konkurence schopný přístroj. Procesor Snapdragon 823 v kombinaci s 6 GB RAM, 128 GB ROM a duálním 16 MPix fotoaparátem dávají tušit, že se máme na co těšit.

Dnes si Cubot S9 představíme na renderovaných obrázcích, které odhalují jeho vzhled. Nelze si nepovšimnout poněkud atypického půlkruhového tvaru snímače otisků prstů, který je umístěn na spodní bradě telefonu a také minimálních rámečků. Při pohledu na profil Cubot S9 vidíme rozdílnou tloušťku, dole je přístroj užší a nahoře širší. K dalším specifikacím patří 5,5 palcový SHARP displej, 2800 mAh baterie s podporou rychlého nabíjení, přední 8 MPix kamera, USB-C, který bude také sloužit jako konektor pro sluchátka. Operačním systémem bude Android 6.0.

Jak se vám líbí chystaný Cubot S9? Myslíte si, že by mohl být schopným konkurentem letošních vlajkových lodí? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici.