Minulý týden se někomu líbila bonusová vychytávka a tak jí tento týden nedostanete, ale až ve 20. části. Ale vy dobře víte, že mám pro blbosti z Číny slabinu. Proto jsem i vymyslel tento seriál a tak dnes bude i jedna věc, určená pro vaši toaletu.

Stále platí možnost, do komentářů napsat vaše tipy na gadgety z Číny, a to klidně i s vaší mini recenzí, zda to vůbec funguje nebo nikoliv. A teď se tedy vrhneme na to, co by vám doma nemělo chybět.
1. Xiaomi selfie světlo
Určitě fotíte selfie. Pokud ne, tak vám gratuluji, že nejste posedlí tímhle trendem a nestalo se vaším životním stylem každý den ukazovat svůj obličej kámošům. Ale pro ty, co chtějí svůj obličej ukázat i ve světle a nebo často fotí, když je tma a šero, přichází Xiaomi s LED světlem teplé bílé barvy. Toto světlo si zasunete do 3,5 mm jacku na sluchátka a následně zapnete na zadní straně tlačítkem. Uvnitř je vestavěná baterie a tak nevybíjí tu vaši v mobilu. Otázka je, zda tohle světlo za 9 USD (v akci zde – jinak za 12 USD) stojí, když na Ebay najdete něco podobného za 2-3 dolary.
 1460970903546814
2. Disko LED žárovka
Chytrá žárovka je něco, co jsem zatím nevyzkoušel. Mám za to, že hrát si s osvětlením pokoje v různých barvách mě přestane bavit za 30 min a pak si nechám jen jednu. Ale mít chytrou žárovku a také Bluetooth reproduktor v jednom, to je už jiné kafe. Tato žárovka to splňuje a vy můžete tančit na vámi puštěnou hudbu přes aplikaci a také si udělat domácí disko změnou světla. Cena se pohybuje pod 16 USD (zde).201508211719571417
3. Zábava na toaletě
Jsou mezi námi lidé, kteří si na WC posedí i půlhodiny a nemusí to být jen v práci. Sezení na „trůnu“ si mnoho s nás v minulosti zpříjemnilo čtením časopisu a novin. V dnešní moderní době dosahu WiFi i tam, kde je možnost nadechnout se čerstvého vzduchu minimální, si hrajeme s mobilem. Pokud však chcete, aby si vaše oči oddechly od displeje, doporučuji následující vychytávku. Je to mini golfový koberec, ke kterému dostanete i dva míčky a hůl pro tu pravou sportovní zábavu v sedavé poloze. Cena je jenom 7 USD (zde) a tak, pokud má vaše žena pro tohle pochopení, neváhejte s koupí.
1454526655786057172
GIZchina Youtube banner
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.