Všichni už víme, že společnost Vernee zrovna urputně rozjíždí prodej svého Thora a dokonce pro něj uvolnila první aktualizaci. Ale nejen Thor je produktem Vernee. Máme tu i Apollo, který by se měl objevit začátkem prázdnin a sama společnost o něm tvrdí, že to bude její letošní TOP model.

My se však dnes mrkneme na odlehčenou verzi Apolla, s příznačným názvem Apollo Lite. Ten by se měl objevit už příští měsíc a my víme, že by to měl být druhý telefon s procesorem Helio X20, který bude osazen USB typu C, jenž bude zároveň sloužit jako konektor pro sluchátka.

S něčím téměř na chlup stejným se potkáme u LeEco, které také neváhalo osadit svůj přístroj pouze USB-C konektorem, který bude paralelně sloužit pro nabíječku i sluchátka. Výhoda tohoto řešení by mohla například spočívat v redukci šumu, nevýhodou je nedostatek kompatibilního příslušenství na trhu. Sluchátka pro tento standard již ohlásila například značka JBL, konkrétně JBL Reflex Aware C.

Bude tedy docela zajímavé sledovat s jakým ohlasem se tento krok společnosti Vernee setká, protože, a to si přiznejme, je na trhu opravdu krátce a mnohým uživatelům by tato volba nemusela připadat jako krok správným směrem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.