Značka Homtom se na základě reakcí svých fanoušků rozhodla odhalit informaci o tom, jaký skutečně je jejich Homtom HT3 Pro a jaké jsou rozdíly mezi HT3 a HT3 Pro. Někteří fanoušci totiž tvrdili, že žádné větší rozdíly mezi těmito dvěma modely nenašli a oba telefony jsou totožné. A to není tak docela pravda.

Tak především Homtom HT3 Pro by měl být výkonnější než HT3, což je dáno především kapacitou jeho pamětí, kdy operační paměť má 2 GB a vnitřní pak 16 GB. U HT3 najdeme jen 1 GB RAM a 8 GB ROM.

Další rozdíl najdeme v rozlišení hlavního fotoaparátu, které je u HT3 Pro 13 Mpix, přičemž HT3 má 8 MPix zadní kameru. Homtom HT3 Pro je také vybaven notifikační diodou, která u HT3 chybí. K dalším rozdílům patří například vylepšená funkce Hotknot, větší nabídka jazyků a podpora jejich pravopisu, a to zejména u ruštiny. A už jen takovou třešničkou na dortu je rozšířená nabídka barevných variant, takže HT3 Pro si můžete pořídit navíc v oranžovém, růžovém a modrém provedení. Snad jen dodáme, že dneska startuje bleskový prodej Homtom HT3 Pro a k mání je například zde za 69,99 dolarů, ale tato nabídka je omezena prodejem pouhých 30 kusů přístroje.

Nu a teď se už podívejte na video, ve kterém jsou uvedeny hlavní rozdíly mezi HT3 a HT3 Pro.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.