Ohodnoťte článek

LeEco nejsou pouze televizory, streamovací služby nebo tzv. super telefony, ale také odpovídající příslušenství okolo toho všeho. To potvrzuje i uvedení dvou nových powerbank na trh s podporou USB typu-C. Jedna se chlubí obstojnou kapacitou 10000 mAh a druhá spíše velmi kompaktním tělem o kapacitě 5000 mAh.

Obě power banky se vyznačují podporou rychlého nabíjení, a to díky použité technologii Qualcomm, Quick Charge 2.0. V případě powerbanky s kapacitou 5000 mAh dojde k nabití za velmi dobrých 2,5 hodiny. Výstup pak nabízí ještě novější standard pod taktovkou Qualcommu, Quick Charge 3.0. Tím umožní úplně stejný komfort nabíjení telefonů, podporujících tento standard, jako v případě použití klasické nabíječky v zásuvce, tedy i rychlost nabíjecího procesu.

Délka nabíjecího procesu u větší z powerbank (10000 mAh) se při použití výše uvedených technologiích pohybuje okolo 3,5 hodiny. Obě powerbanky se mohou pochlubit velmi povedeným vzhledem v několika barevných odstínech. Takže pro zájemce o tyto gadgety tu máme velmi dostupnou alternativu k již populárním Xiaomi powerbankám.

Cena v případě 8,3 mm tenké nabíječky se pohybuje okolo 179 juanů (28 dolarů) a za větší kousek vydáte 199 juanů (31 dolarů). Obě powerbanky již najdete v nabídce čínského on-line obchodu společnosti LeEco. Dá se tedy očekávat, že se brzy objeví i na dalších portálech, orientovaných na čínské zboží.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.