Hokejoví fandové se konečně dočkali. MS v hokeji 2016 dnešním dnem začíná. Radost nemají jistě jen hokejoví fanoušci, ale i hospodští, kteří si mnou ruce nad tržbami. Hokej, parta přátel a pivo k sobě prostě tak nějak patří.

Nejlepší je samozřejmě sledovat hokej přímo na stadionu. Ne každý má ale to štěstí a díky době a moderním technologiím, jež jsou nám k dispozici, lze sledovat hokejová utkání prakticky odkudkoli. Dnes si krátce představíme dvě aplikace, díky kterým budete mít průběh celého MS doslova pod palcem.

ČT Sport

Aplikace ČT, se kterou budete mít přehled nejen o MS v ledním hokeji, ale i mnoha dalších sportech. Přečíst si zde můžete aktuality ze sportu a hlavně, sledovat živě zápasy. Jediným omezením je tedy váš datový tarif.

?T sport
?T sport
Developer: ?eská televize
Price: Free

2016 IIHF 

Oficiální aplikace k MS nabídne podrobný program zápasů, statistiky, soupisky a mnoho dalšího. Pokud zrovna nemůžete hokej sledovat, můžete si nastavit notifikace, jež vás upozorní na důležité momenty vybraného zápasu. Tuto aplikaci jsem sám používal při minulém MS světa a mohu ji jen doporučit.

2019 IIHF powered by ŠKODA
2019 IIHF powered by ŠKODA
Developer: IIHF
Price: Free
[socialpoll id=“2357085″]

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.