O přístroji společnosti Cubot, Cheetahphone, víme, že vznikl za spolupráce společností Cubot a Cheetah Mobile a produkce je údajně zatím jen omezená a až poté, co proběhne důkladná kontrola a ověření na trhu, rozjede se výroba naplno. Obě společnosti kladou důraz především na to, že Cheetahphone poběží na Android 6.0, který bude plně odladěný a zároveň vybaven modifikovatelným launcherem a také 3D desktopem.

Nicméně, podle posledních informací, by měl být prodej telefonu zahájen někdy během příštího týdne, což zatím nemáme 100% potvrzeno. Ať tak či tak, „Gepard“ by měl být osazen osmi jádrovým procesorem MT6753 s 64 bitovou architekturou, taktovaným na 1,5 GHz s podporou LTE Cat.4. Tuto sestavu doplní 3 GB RAM, 32 GB ROM, 13 MPix hlavní fotoaparát a 8 MPix přední kamera. Další parametry tohoto zařízení naleznete zde.

Společnost Cubot vydala oficiální video, ve kterém se snaží demonstrovat hladký chod svého Cheetahphone při hraní her, což je, dle vyjádření společnosti, pro potenciální zákazníky možná přínosnější, než nějaké crash testy. Takže, hurá na video.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.