O tom, že se společnost UMi chystá na další telefon jsme se zmiňovali docela nedávno a tak trochu jsme o tomto počinu pochybovali. V posledních dnech mají totiž dobře rozjeté prodeje přístrojů z Touch řady a připravují prý také vyšší verzi Touch 2.

Člověk míní Číňan mění a my tu dnes máme další informaci ohledně UMi Super. Kromě toho, že už víme, že by měl mít displej Super AMOLED s dotykovou plochu tenkou pouhých 0,001 mm, což by údajně mělo poskytnout lepší obraz a také až o 20% lepší viditelnost na přímém ostrém slunci, se dnes dozvídáme o dalších vychytávkách tohoto zařízení.

UMI-Super_2-medium

Na zadním panelu by měl být duální fotoaparát s poněkud atypicky umístěnými objektivy. Ty nebudou vedle sebe, ale pod sebou a mezi nimi bude přisvětlovací dioda, zřejmě také duální. Dále bychom zde měli nalézt 6 GB RAM paměti a audio konektor USB typu C s podporou rychlého nabíjení. Můžeme se tedy domnívat, že použitým procesorem bude Snapdragon 820. S Qualcomm procesory má společnost už své zkušenosti, protože jeden z nich použila ve svém loňském modelu UMi eMax Mini.

Nu a na závěr to nejlepší. Proslýchá se, že cena UMi Super by údajně neměla překročit hranici 300 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.