Čínští soudruzi se tento týden předhánějí v tom, který z nich natočí více crash videí. Konkrétně společnost UMi se zdá byt pohyblivými obrázky doslova posedlá.

Máme tu pro vás jejich další video, ve kterém je opět hvězdou večírku UMi Touch, jak taky jinak, že. A opět bude podroben mučení, tentokrát tekutinami. Už si, chudák, vytrpěl hodně.

Pravda je ta, že patrně každému z nás se už stalo, že si svůj telefon polil kávou nebo čajem, nebo mu při posezení v hospodě upadl do piva. Není tedy nic divného, že také sličná slečna testerka převrhne na UMi Touch kelímek s kávou. Pak jej zlehka otře papírovým kapesníkem a co myslíte? Jistě, Touch funguje naprosto bez problémů.

Trocha nepohody však nastane, když, jakoby náhodou, upadne stejné sličné slečně telefon do fontánky. Tak to už je tedy trochu prekérní situace. Mě osobně malinko mrzí, že ve videu není vidět, kterak pro něj slečna do té fontány lezla, což by možná bylo tím nejzajímavějším momentem celého snímku. Každopádně šikovný střihač vykonal svou práci na výbornou a tak můžeme jen vidět, jak slečna telefon otřela (papírových kapesníčků není nikdy dost) a UMi  opět jede jako po másle.

Ostatně, podívejte se na video sami a užijte si to. Náš redakční filmový kritik uděluje tomuto svěžímu dílku čtyři hvězdy z pěti.