Pokud patříte mezi ty, kteří jsou příznivci stručných a jednoduchých odpovědí a postačí vám, že odpověď na naši otázku, která je v titulku článku, je vstřikováním, tak pak tedy asi máte jasno.

Ovšem to by bylo příliš přímočaré a jednoduché. Není totiž vstřikování jako vstřikování a inženýři  Elephone používají tak zvané „nano vstřikování“. Zní to totiž hodně tajemně a sofistikovaně. Jde ale v podstatě o to, že tato technologie je využívána jak při výrobě plastových komponentů tak při výrobě komponentů z kovových slitin.

Jde v podstatě o to, že z určité výšky je do chlazené formy vstřikována daná směs, která je ohřívána pomocí indukčního ohřevu a tento proces by měl vytvořit velmi precizní kovové díly. Tato technologie byla použita i v případě Elephone S3 a společnost se netají tím, že právě jejím použitím výrobní náklady poměrně dost stouply.

Co se parametrů Elephone S3 týče, tak zas až tak oslnivé nejsou, ale zároveň také neurazí. Patří prostě k takovému tomu běžnému standardu. Pokud vás zajímají, mrkněte například sem a hned potom se můžete podívat, jak je tělo Elephone S3 vlastně vyráběno.