Společnost Blackview sice v těchto dnech má svých pár žhavých želízek v ohni, kterými jsou Blackview BV6000 a chystaný bitevník Blackview R7, ale nezapomíná ani na svůj A5, který nepatří zrovna mezi ty našlapané kousky. Dá se však říci, že v rámci ceny a cílení na opravdu nenáročné uživatele, by právě tyto mohl oslovit.

Co tedy můžeme očekávat od telefonu, jehož cena se pohybuje mezi 30 až 45 dolary? Úhlopříčka displeje jistě zaujme ty, kteří netouží po přístroji zvící pádla. Nejdeme zde totiž 4,5 palcové zobrazovadlo s rozlišením 480 x 854 pixelů. Procesorem je čtyř jádrový MT6580 s taktem 1,3 GHz s 1 GB RAM a 8 GB ROM, kterou lze rozšířit na 32 GB. Hlavní fotoaparát je 5 MPix a přední pak 2 MPix. Baterie má kapacitu 2000 mAh a operačním systémem je Android 6.0, alespoň tedy podle informací společnosti. Telefon je dualSIM, ale podporu 4G zde nečekejte.

IMG_0495

Nutno tedy říci, že parametry opravdu nejsou pro náročného uživatele, ale pokud si je spojíme s cenou, tak jistou část zákazníků se jistě chytne. V těchto dnech si jej můžete pořídit zde, a to s cenovkou, která začíná 29,99 dolarech a v průběhu akce by se měla vyšplhat k 44,99 dolarům. Akce bude ukončena bude 9. května/mája.

A pokud máte rádi videa, tak i v případě Blackview A5 tu pro vás jedno máme.