Společnost Vernee chystá pro letošní rok hned několik přístrojů. O prvních dvou, Vernee Thor a Vernee Apollo, víme už docela dost a tak se teď síly společnosti upínají na to, aby nám blíže představila odlehčenou verzi s názvem Apollo Lite.

Kapacita baterie Apollo Lite bude 3180 mAh a kromě toho bude také vybavena funkcí rychlého nabíjení MediaTek Pump Express 3.0, což by mělo zaručit nabití z 0% na 75% za 30 minut. Tělo Apollo Lite by mělo být celokovové, použito bylo kartáčovaného kovu, a po stranách by mělo být zakřiveno.

K dalším parametrům patří procesor Helio X20, 4 GB RAM a 32 GB ROM. Hlavní fotoaparát by měl mít rozlišení 16 MPix a přední pak 5 MPix. Operačním systémem bude Android 6.0. Chybět by údajně neměl ani USB konektor typu C a dualSIM hybridní slot.

Dnes se však detailněji podíváme na 5,5 palcový FullHD displej, u kterého společnost potvrdila použití IGZO Sharp panelu. Ten by měl zaručit lepší ovládání dotykem, vyšší kvalitu obrazu a nižší spotřebu energie.

CatchBB79

IGZO displej je poskládán z částic prvků Indium, Gálium, Zinek a Kyslík (Oxygen) a údajně bylo dosaženo mimořádného uspořádání atomů těchto prvků.

Catch112D

Díky této výrobní technologii byla vytvořena originální krystalická struktura, která by měla být mimořádně stabilní a měla by také podpořit nejen konstantní a stabilní výkon panelu, ale také vyšší rozlišení obrazu.

Catch7957

Výše zmíněná krystalická struktura a výrobní proces by měl, mimo jiné, zrychlit pohyblivost elektronů, a to až padesátkrát.

Catch7CB2

V porovnání s TFT displejem by u IGZO mělo dojít k lepšímu a přesnějšímu barevnému podání. Sníží se také energetická spotřeba, zvýší citlivost panelu a jeho provozní výkon.