Společnost Umi vymknuta z kloubů  šílí a podle zcela čerstvých, nicméně nepotvrzených zpráv, chystá další přístroj, který by tentokrát měl nést název Super.

Proč zrovna Super? Inu jednoduše proto, že by měl být osazen displejem Super AMOLED. Ten by měl mít dotykovou plochu tenkou pouhých 0,001 mm, což by údajně mělo poskytnout lepší obraz a také až o 20% lepší viditelnost na přímém ostrém slunci.

Podle našeho tajného, avšak relativně spolehlivého zdroje se prý můžeme těšit na další UMi zařízení, které bude vybaveno právě tímto zobrazovacím panelem. Je to dost možná i proto, že společnost UMi se vydala do neprobádaných vod a produkuje také VR brýle a možná chce nenápadně k brýlím přihodit i telefon, který by ji v tomto tržním segmentu ušlapal to správné místo.

5

Osobně bych tuto informaci brala s dost velkou rezervou, protože UMi v současné době docela dost těží z prodejů Touch telefonů a do prodeje hodlá údajně kromě Touch X, vypustit i vyšší verzi Touch 2. Takže dojde-li i na Umi Super, tak to zřejmě nebude v dohledné době.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.