Společnost Vernee není třeba nějak zvlášť představovat, a to i přesto, že jsou v branži mobilních telefonů nováčky. Víme, že letos, konkrétně v prvním půl roce roku 2016, hodlají představit hned tři přístroje. O prvních dvou z nich víme již poměrně dost, takže jen lehce zrekapitulujeme, že jde o telefony s názvy Apollo a Thor. Třetí přístroj je zatím velkou neznámou.

O druhém jmenovaném si dnes prozradíme, že jeho předobjednávky jsou již v plném proudu a měly by být realizovány do konce dubna/apríla. Společnost však navíc oznámila, že můžeme počítat s dvouletou zárukou, což, a to si přiznejme, nebývá u čínských výrobců zvykem.

To se bude týkat především nečínských zákazníků a v tomto ohledu Vernee zřejmě sází především na globální trhy, kdy by měl být Vernee Thor oficiálně zahájen v květnu/máji. Nejdříve se podívejme na mapku, kde jsou vyznačeny země, kde by měla být tato záruka poskytována a kde by měla být případně i servisní střediska.

Catch7D7E

Nutno dodat, že první rok záruky bude probíhat bezplatně, a to v rámci veškerých servisních služeb. V druhém roce záruky již budou servisní služby zpoplatněny.

Na závěr ještě jedno upozornění. Pokud jste členy Vernee fóra, tak si o Thora můžete zkusit zasoutěžit. Veškeré detaily naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.