Přístroj Cubot Dinosaur byl nedávno představen. Ještě předtím než se dostal do předprodejů však prodělal několik aktualizací, aby bylo vše odladěno a zákazník si jej mohl užít v plné parádě.

Hlavní aktualizací prošel operační systém, který byl updatován z Android 5.0 na Android Marshmallow. Nespornou výhodou instalace posledního Androidu by mělo být zvýšení výdrže 4150 mAh baterie, a to v pohotovostním režimu až na 504 hodin a při běžném používání na 30 hodin. Vylepšení by se mělo dostat i 3 GB RAM LPDDR3, kdy by mělo dojít k úspornějšímu využívání paměti.

Jaké další specifikace nás u Cubot Dinosaur čekají? Displej má úhlopříčku 5,5 palce s HD rozlišením. Procesorem je čtyř jádrový MT6735A s taktem 1,3 GHz, 3 GB RAM a 16 GB ROM. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MPix se clonou f/2.0, přední kamera pak 5 MPix s funkcí krása tváře.

Cubot Dinosaur jde do předprodeje 26. dubna/apríla s cenovkou 119,99 dolarů a můžete k němu získat i nějaké ty dárky v hodnotě cca 35 dolarů. Předprodejní akce potrvá do 11. května/mája a veškeré detaily naleznete zde.