Ohodnoťte článek

CEO společnosti a spoluzakladatel v jedné osobě, Lei Jun, se zúčastnil konference China Green Company 2016. Na této zprávě by asi nebylo nic zvláštního, kdyby „jakoby náhodou“ Lei Jun neodhalil dva zbrusu nové produkty společnosti, čekající na uvedení. Prvním z nich je již několikrát avizovaný phablet Xiaomi Max a druhým pak náramek Xiaomi MiBand 2.

Největšího smartphonu Xiaomi v její historii se s největší pravděpodobností dočkáme již 10.května/mája. Úhlopříčka přístroje by měla atakovat hodnotu 6,4 palce, takže nepůjde o žádného střízlíka. S velikostí můžeme očekávat i zakomponování velké baterie, která slibuje velmi dobré výsledky ve výdrži. Uniklý snímek potvrzuje fakt o neuvedení loga společnosti MI na předním panelu přístroje. Xiaomi Max by měl uvnitř ukrývat procesor Snapdragon 820 s modulem operační paměti 4 GB RAM.

Co se týče fitness náramku MiBand 2, tak díky tomuto rádoby tajnému snímku je na místě se domnívat, že bychom se jej mohli dočkat spolu s výše uvedeným phabletem. Nový fitness tracker se oproti předchůdci pochlubí implementací displeje, zobrazující asi nejen čas. Pod displejem se nachází cosi, co připomíná tlačítko, funkce nám však zatím zůstává záhadou.

Pokud se informace potvrdí, můžeme se těšit za pár dní na další smršť zajímavých novinek od Xiaomi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.