Jste majiteli UMi Touch a podařilo se vám zapomenout heslo? Nebo jste snad telefon někde zapomněli a nejste si až tak jistí, zda vám do něj někdo nevlezl? Zkrátka a dobře, potřebujete změnit přístupový kód a nevíte jak na to?

Pomoc je snadná a názorná, protože tu pro vás máme video, ve kterém je vše poměrně jasně ukázáno. Ale pro jistotu si to vypíšeme i slovně.

Nejdřív zcela vypněte svůj UMi Touch, pak dlouze stiskněte tlačítka Volume (dolní část) a Power, a to obě najednou. Ta pak uvolněte v momentě, kdy se rozsvítí displej. V této chvíli se nacházíte v továrním nastavení a musíte najít položku “eMMC” a kliknout na ni. Po tomto úkonu se telefon překlopil do původního továrního nastavení a veškerá vaše osobní nastavení přístroje byla vymazána. A vy teď můžete znovu nastavit přístupové kódy a vše další. Ale ještě před tím nezapomeňte ZÁLOHOVAT, protože tímto úkonem o veškerá osobní data přijdete.

Ostatně podívejte se na video, které je velmi podrobné.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.