O přístroji Vienna, který společnost Ulefone vyprodukovala s primárním záměrem orientace na kvalitu hudebního výstupu snad už není třeba nějak dlouze představovat.

Víme totiž, že Hi-Fi sound by měl mít na starost především chipset NXP Smart Audio PA, který by měl pracovat nezávisle na procesoru. Audio systém bude mít frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz a měl by pokrývat všechny frekvence slyšitelné lidským uchem.

Společnost Ulefone nechce nic ponechat náhodě a snaží se uživatelům Vídně doporučit i sluchátka, která by měla s jejich přístrojem korespondovat a podpořit kvalitní zvukový výstup. Mezi doporučovaná sluchátka patří tato pětice: SoundMagic E10, Vsonic GR07 Classic, Edifier H841P, Pioneer SE-MX9-T a Logitech UE 900s.

Pravda je ta, že o sluchátkách Pioneer se tvrdí, že nejsou až tak úplně Hi-Fi, protože mají poměrně silné basy, ale na druhou stranu je to to, co by mohlo zaujmout mladší generaci uživatelů, kteří poslouchají například hip-hop a nebo nějakou alternativní muziku. Jak je vidět ze seznamu doporučených sluchátek, tak všechna, snad s výjimkou Logitech UE 900S, jsou čínské výroby. Podle společnosti Ulefone jsou sluchátka tak zvučných jmen jako Sennheiser, AKG a Beyerdynamic, díky své nízké impedanci, méně vhodná a jsou zbytečně drahá.