Občas se to tak přihodí, že vám do redakční pošty připutuje obrázek bez jakéhokoli popisu a vy pouze víte, že je to něco, co má souvislost s určitým telefonem.

Přesně tohle se nám přihodilo dnes. Máme dva obrázky, tedy spíše jakési skici a víme, že to souvisí s Elephone P9000 Edge. Bereme to statečně a pouštíme se do naprostých spekulací, o co by se tak asi mohlo jednat. Jednoznačné je také to, že jde o náčrtek zadní strany přístroje, takže si procházíme všechny údaje, které v této chvíli máme o Elephone P9000 Edge k dispozici.

Víme, nebo spíš tušíme, že displej by mohl mít úhlopříčku 5,5 palce. Co se procesoru týče, tak tady je to velká neznámá, ale spekuluje se o tom, že by mohl být použit Helio X20. Mělo by jít o bezrámečkový telefon, jak už přídomek Edge napovídá a snad by se tu měl objevit i USB konektor typu C.

No a teď se vraťme k tajemným skicám a pořádně roztočme kolo spekulací. Jednoznačně jde o záda telefonu, takže se můžeme domnívat, že na obrázcích je znázorněn buď duální fotoaparát s diodou LED blesku, nebo snímač otisků prstů nebo prostě jen větší elipsa s dvěma kroužky a pod ní menší elipsa. A nebo zde také může být minimalisticky znázorněna tvář mimozemšťana.

Co si myslíte vy? Fotoaparát nebo skener otisků prstů? Nebo jde o něco úplně jiného? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.