Pokud platí ono okřídlené „opakování je matkou moudrosti“ tak se zdá, že u některých čínských výrobců to platí měrou vrchovatou.

Ještě ani nezaschnl inkoust na našem včerejším článku o UHANS S1, ve kterém jsme se mohli mrknout na jeho reálnou podobu, máme tu další informaci, která se tentokrát týká jeho ceny. Víme, že S1 jde dnes do předprodeje s cenovkou 139,99 dolarů.

A abychom případně nekupovali zajíce v pytli, bleskem si prosvištíme jeho parametry. Displej má úhlopříčku 5 palců s 2.5D zakřivením a velmi úzkými rámečky. Na postu procesoru tepe osmi jádrový MediaTek MT6753. Operační paměť by měla mít kapacitu 3 GB a vnitřní paměť pak 32 GB s možností rozšíření o 64 GB.

Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 MPix a podporu PDAF, přední kamera je 5 MPix s technologií FotoNation. Kapacita baterie je 2200 mAh a operačním systémem je Android 6.0 s nadstavbou Freeme OS 6.0.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.