Cubot chystá po Dinosaurovi Duhu. Samozřejmě, že hovoříme o telefonech společnosti Cubot. O Cubot Dinosaur jsme se nedávno zmiňovali, takže víme, že bude aktualizován na Android 6.0 a objevit by se měl do konce tohoto měsíce.

Zároveň s ním bychom měli vidět i další kousek s názvem Rainbow, ovšem zda název souvisí s tím, že bude nabízen v mnoha barevných provedeních se můžeme jen domnívat. Nicméně známe pár hlavních specifikace, takže v tomto ohledu jdou domněnky stranou. Displej bude 5 palcový s HD rozlišením a 2.5D sklem, procesorem bude čtyř jádrový MT6580A s taktem 1,3 GHz, ten doplní pouhý 1 GB RAM paměti a 16 GB ROM, tu však bude možno rozšířit o 32 GB.

Na pozici zadní kamery najdeme snímač s rozlišením 13 MPix a vpředu pak 5 MPix. Operačním systémem bude Android 6.0 a telefon bude dualSIM. Údaje o ceně zatím známy nejsou, ale dle výše uvedených parametrů lze předpokládat, že nebude vysoká.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.