V těchto dnech probíhá v Říši středu každoroční veselice, která nese název Spring Electronics Show a na které by neměl chybět žádný čínský producent, který má co do činění s elektronikou. Nutno dodat, že tento veletrh je rozdělen do několika fází a každá z těchto fází je vymezena různým segmentům elektronických produktů. A pokud by se na jaře nestihli zúčastnit všichni, mají možnost tento veletrh absolvovat na podzim. Prostě je to v Asii poměrně prestižní záležitost.

Není se tedy co divit, že také společnost Bluboo nehodlá zůstat pozadu a vyrazila do Hong Kongu na veletrh, kterému se také přezdívá Asia-World Expo, protože účast vystavovatelů, ale také potenciálních kupců je zde poměrně veliká.

Proto zde společnost Bluboo prezentuje své produkty, které jsou vám, našim čtenářům, již notoricky známé – Bluboo Picasso, Bluboo Xfire 2 a chytré hodinky Xwatch.

Samozřejmě Bluboo není jedinou společností, která v těchto dnech v Hong Kongu vystavuje, takže očekáváme, že i další čínští výrobci se jistě rádi pochlubí, že se veletrhu účastní 🙂

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.