Začátkem tohoto měsíce jsme se zmínili, že společnost No.1 připravuje další hodinky, tentokrát s názvem G4, které budou levné, ale i přesto budou mít vše, co můžeme od smartwatch očekávat.

No.1 G4 by měly jít do prodeje 25. dubna/apríla s cenou 39,99 dolarů a jak už to tak bývá u čínských výrobců zvykem, nechtějí nic ponechat náhodě a už nyní je můžete předobjednávat, ale pouze u některých vybraných prodejců.

Co tedy hodinky G4 nabízejí? Klasikou je kruhový 1,2 palcový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, který je zasazen do kovového pláště. Procesorem je MT6261 s podporou 64 MB RAM a 128 MB ROM, kterou lze dále rozšířit o 16 GB. V hodinkách naleznete také slot pro SIM kartu s podporou 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz. Baterie má kapacitu 350 mAh.

Co se funkcí G4 týče, tak zde najdeme všechny obvyklé. Tedy krokoměr, monitoring spánku, upozornění na dlouhé sezení, monitoring tepu, teploměr, budík, notifikace a další. Pokud uvažujete o tom, že si nějaké ty chytré hodinky přece jen pořídíte a nechcete kvůli ním mít průvan v peněžence, mrkněte se na oficiální stránky No.1, kde najdete veškeré detaily.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.