Telefon UMi Touch patří k těm, o kterých se v poslední době hodně mluví a společnost UMi se opravdu moc snaží, aby neunikla ze zřetele případných koupěchtivých zájemců.

Máme tu tedy další video, ve kterém je prověřena 4000 mAh baterie UMi Touch, o které společnost tvrdí, že by měla vydržet až 15 dní v pohotovostním režimu. Je to pravda nebo jen takové to klasické vychvalování? O tom se nás pokusí UMi přesvědčit ve videu. Abychom se dostali do obrazu, pojďme si shrnout údaje o testované baterii. Její číslo je SHT-436588PL, velikost 4,5 mm, kapacita 3800 ~ 4000 mAh a vstup 4,35 V.

Test probíhal třikrát v průběhu 24 hodin a baterie byla testována při různých teplotách. Z výsledků vyplývá, že ideální teplota pro používání baterie je +/- 25°C a její kapacita se mění v souvislosti s teplotou, tedy čím nižší okolní teplota, tím se kapacita baterie zvýší a naopak. Baterie by tedy měla mít onu deklarovanou kapacitu od 3800 do 4000 mAh. Vše ovšem závisí na teplotě, při které je používána.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.