Včera se na známé čínské sociální síti Weibo objevily uživatelské účty, které nesly názvy jako například Xiaomi Max, Big nebo Plus. Co to sakra znamená? Tak přesně tuto otázku si nyní kladou všichni. Je to předzvěst příchodu nového velkého phabletu? Většího než je Mi5?

Co se jména nového zařízení týká, ani samotná společnost se zřejmě neumí rozhodnout a proto společnost nechala své fanoušky hlasovat, které jméno je pro uživatele nejsympatičtější. Průběžné výsledky můžete vidět zde. Momentálně, v době psaní tohoto článku vede tak zvaně „o prsa“ název Xiaomi Big.

Xiaomi Big

Prozatím nejsou žádné technické specifikace k dispozici a to otevírá dveře různým spekulacím. Asi tou nejčastěji zmiňovanou je v této chvíli ta, která tvrdí, že tento nový phablet by mohlo přijít s úhlopříčkou větší jak 6 palců a s procesorem Snapdragon 820 nebo s  deseti jádrovým MediaTek Helio X25. Nechme se tedy překvapit, jakého králíka nakonec Xiaomi z klobouku vytáhne.

xiaomi

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.