Pro přístroj UMi Touch je připravena druhá aktualizace, která by měla řešit některé problémy, které se vyskytly po té první. Společnost tvrdí, že s touto aktualizací mírně otálela, protože jednak čekala, až Google vyladí problémy s Android 6.0 Marshmallow a také sbírala informace od uživatelů, vlastnících UMi Touch, protože zpětná vazba z reálného fungování je vždy dobrá pro vychytání případných nedostatků a chyb.

Co by tedy měla přinést aktualizace UMITOUCH.V3.03_20160409? V prvé řadě by to měla být optimalizace softwaru pro využití baterie a její delší výdrže. Update získá také hlavní zadní fotoaparát UMi Touch. Po aktualizaci by mělo dojít k zrychlení reakcí kamery a zlepšení kvality snímků, focených za horších světelných podmínek, u kterých by se měla snížit hladina šumu. Aktualizace by také měla zrychlit ostření.

K nainstalováni aktualizace via OTA jděte do Nastavení > Informace o telefonu > Bezdrátová aktualizace > Zkontrolovat aktualizaci > Aktualizovat > Hotovo.

Společnost UMi již připravuje další updaty, které by měly vychytat poslední mouchy a UMi Touch by měl být optimalizován do posledního detailu.