Testeři společnosti Ulefone makají na plné obrátky. V posledních dnech mají zaostřeno na Viennu a testují doslova kde co. To je samozřejmě fajn, protože díky jejich pracovnímu nasazení společnost chrlí videa, která nám, případným zájemcům o Ulefone Vienna, mohou dát alespoň rámcový obrázek o tom, jak Vídeň funguje.

Dnes tu máme video, které rozhodně zaujme, protože se týká testování GPS. Pravda je ta, že stopáž je poněkud delší a během zhruba 15 minut tak můžeme vidět, jak si GPS poradí s aplikací Google Maps a jak přesně naviguje v ulicích  Shenzhen City. Bohužel se však z videa nedozvíme, jak rychle a s jakou přesností se GPS byla před jízdou schopna fixovat a kolik satelitů registrovala. Je ovšem možné, že další video na sebe nenechá dlouho čekat a i tyto informace nám společnost Ulefone poskytne. A teď už hurá na pohyblivé obrázky.

V závěru jen upozorníme na to, že předprodeje Ulefone Vienna za cenu 169,99 dolarů včera skončily, ale údajně se i dnes u některých prodejců za tuto cenu telefon dá sehnat. Běžná prodejní cena je stanovena na 199,99 dolarů.