Testeři společnosti Ulefone makají na plné obrátky. V posledních dnech mají zaostřeno na Viennu a testují doslova kde co. To je samozřejmě fajn, protože díky jejich pracovnímu nasazení společnost chrlí videa, která nám, případným zájemcům o Ulefone Vienna, mohou dát alespoň rámcový obrázek o tom, jak Vídeň funguje.

Dnes tu máme video, které rozhodně zaujme, protože se týká testování GPS. Pravda je ta, že stopáž je poněkud delší a během zhruba 15 minut tak můžeme vidět, jak si GPS poradí s aplikací Google Maps a jak přesně naviguje v ulicích  Shenzhen City. Bohužel se však z videa nedozvíme, jak rychle a s jakou přesností se GPS byla před jízdou schopna fixovat a kolik satelitů registrovala. Je ovšem možné, že další video na sebe nenechá dlouho čekat a i tyto informace nám společnost Ulefone poskytne. A teď už hurá na pohyblivé obrázky.

V závěru jen upozorníme na to, že předprodeje Ulefone Vienna za cenu 169,99 dolarů včera skončily, ale údajně se i dnes u některých prodejců za tuto cenu telefon dá sehnat. Běžná prodejní cena je stanovena na 199,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.