Společnost Doogee je známá tím, že u vybraných modelů klade obrovský důraz na design. A právě jedním z těchto modelů je i nadcházející DOOGEE T3 z řady Titans s displejem na horní hraně. Takový telefon tu ještě nebyl a popravdě je to úžasná vychytávka. Není to tak dávno, co jsme recenzovali staršího bratra z rodiny Doogee Titans, a to DOOGEE TITANS2 DG700. Takže porovnání si můžete udělat sami. Nabízí se také otázka, zda tento model nebyl trochu inspirován luxusním telefonem Vertu, to ale necháme na každém, ať si to rozhodne sám.

Novinkou ovšem je, že tento dlouho očekávaný model by měl být již velmi brzy představen. Doogee totiž plánuje jeho oficiální představení na 18. dubna/apríla letošního roku. Model T3 kromě displeje na horní hraně bude disponovat také skenerem oční duhovky. Všechny komponenty mají být uzavřeny v kovovém tělem s koženými aplikacemi na zadní straně (pravděpodobně bude použita umělá kůže, jako u předešlých modelů).

Co ještě víme před oficiálním představením? Nově bude Doogee T3 pohánět osmi jádrový procesor (bohužel zatím není známo jaký), ale pravděpodobně jeden z novějších typů od společnosti Mediatek. Kromě toho má toto zařízení mít 32 GB ROM, hlavní zadní fotoaparát by měl být 16 megapixelový, k dispozici má být USB typu C a displej bude mít 4,7 palce. Smartphone poběží na operačním systému Android 6.0.

Osobně se již těším na představení tohoto modelu, a to hlavně díky jeho futuristickému designu. Snad se nám podaří sehnat jej na recenzi.