Společnost Huawei představila minulý týden v Londýně svůj prémiový telefon Huawei P9. Ten je, jak již víme, vybaven duálním fotoaparátem, na jehož vývoji spolupracovala Huawei se světově známou společností Leica.

Pro ty z vás, kteří si na tento zajímavý kousek dělají zálusk tu máme dobrou zprávu. Huawei P9 se bude prodávat i v České republice a jeho předobjednávky již u některých prodejců běží a budou ukončeny 30. dubna/apríla.

To však není vše. Pokud si do konce tohoto měsíce telefon předobjednáte, získáte k němu i VIP servis. Ten obnáší prodlouženou tříletou záruku a možnost výměny rozbitého displeje do tří měsíců od zakoupení, a to bez udání důvodu. U vybraných prodejců navíc máte možnost získat jako dárek fitness náramek TalkBand B2 v hodnotě 4 590 Kč.

V České republice budou vybraní prodejci nabízet Huawei P9 ve dvou barevných variantách – Titanium GrayMystic Silver za doporučenou maloobchodní cenu 14 990 Kč. 

Do oficiální distribuce Huawei P9 jsou zařazeni tito prodejci:

ALZA, DATART, MOBIL POHOTOVOST, CZC, MALL,  ELECTROWORLD, HP TRONIC, MIRONET, K+B EXPERT, T. S. BOHEMIA, FAST, SETOS, OKAY, NAY.