Ulefone se stala taková věc, že Beta verze jejich Android 6.0 Marshmallow pro Ulefone Power se objevila na needrom (zda to byl řízený únik či nikoli nevíme) a tak se toho společnost rozhodla využít a publikovala na svém blogu linky ke stáhnutí a zároveň i postup na aplikování.

Ale bacha! Tím, že Ulefone tvrdí, že ona Beta je „near-completion version“, dávají ruce pryč a zveřejnili následující varování: „všechno, co uděláte se svým telefonem je na vaši vlastní zodpovědnost a společnost nenese žádnou odpovědnost za to, co se může přihodit během flashování ROM.“.

ulefone-1

S tímto postem jsme se dočkali i publikovaného videa na oficiálním Youtube kanálu, které ukazuje Andriod 6.0 na Ulefone Power. Tak proč se taky nepodívat.

Zároveň se dočteme i zmínky, že v případě této Bety nebudete mít funčkní čtečku otisků prstů, jelikož driver pro ni chybí. Takže nadšenci, kteří chtějí být mezi prvními, kdo tuto verzi vyzkouší, mají tu možnost, všichni ostatní si musí počkat zhruba do konce dubna/apríla, kdy by finální verze Android 6.0 pro Ulefone Power měla být dostupná via OTA. Snad.